آموزش کانتورینگ برای صورت های بیضی شکل

اطلاعیه

اس ام اس دلتنگی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت اس ام اس دلتنگی در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

آموزش کانتورینگ برای صورت های بیضی شکل

در این مطلب برای شما عزیزان آموزش کانتورینگ برای صورت های بیضی شکل را آماده کرده ایم که در ادامه میتوانید مشاهده نمایید.

آموزش کانتورینگ برای صورت های بیضی شکل

آموزش کانتورینگ برای صورت های بیضی شکل

روش کانتورینگ یا آرایش ترمیمی می تواند نقاط ضعف صورت را مخفی کند و چهره شما را بسیار زیباتر نشان دهد، در این مطلب روش کاتورینگ ویژه صورت های بیضی را آموزش داده ایم.

آموزش مرحله به مرحله روش کانتورینگ صورت بیضی شکل

کانتورینگ یا روش ارایش ترمیمی ترفندهای خاصی دارد که اگر بدرستی رعایت بشوند کار سختی نیست و بسیار جالب است. شما باید ترفندها و تکنیک های کانتورینگ را بدانید که ما در این مطلب در مورد کانتورینگ صورت بیضی شکل به صورت کامل و مرحله به مرحله به شما آموزش می دهیم. کاتورینگ صورت ها بیضی شکل از فرم های دیگر صورت بسیار راحت تر است.

آموزش کانتورینگ برای صورت های بیضی شکل

روش کانتورینگ صورت بیضیی و کشیده

برای کانتور کردن صورت بیضی شکل باید پیشانی را کوچکتر نشان دهید تا شکل صورت شما کمی گردتر شود و از حالت بیضی خارج شود. نخستین کاری که باید انجام دهید این است که صورت خود را با کرم پودر کانتورینک پوشش دهید، خط رویش مو در پیشانی را با کرم برنزه مات که ۲ درجه از رنگ پوست شما تیره تر است مشخص کنید و به وسیله قلم موی مخصوص ان را محو کنید.

حالا زمان مشخص کردن استخوان گونه است ک با انجام این کار می توانید گونه را برجسته تر نشان دهید، پس با کرم پودری که ۲ درجه از پوست تیره تر است با قلم موی مخصوص از گوشه لب به طرف گوش بکشید.

آموزش کانتورینگ برای صورت های بیضی شکل

کانتورینگ کردن مرحله به مرحله صورت بیضی شکل

با استفاده از کرم هایلایت به صورت دایره ای وسط پیشانی، چانه، زیر چشم، روی بینی، گوشه لب ها را هایلایت کنید. یکی از ترفندهای اصلی آرایش ترمیمی این است که مرز بین کرم کانتورینگ و کرم هایلایت را محو نمایید تا آرایشی طبیعی داشته باشید.

آخرین کاری که باید انجام دهید این است که با پنکک براق تمام صورت را خیلی خوب پوشش دهید، زیر چشم و بینی باید خوب با پنکیک پوشش داده شود زیرا این مناطق خیلی چرب هستند.

آموزش کانتورینگ برای صورت های بیضی شکل

کانتورینگ صورت بیضی شکل

کانتورینگ صورت بیضی شکل شما تمام شده است حالا باید آرایش چشم ها، لب ها و ابروها را هر طوری که دوست دارید انجام دهید تا آرایش شما تکمیل شود.

منبع: آموزش کانتورینگ برای صورت های بیضی شکل

0 نظر تا کنون ارسال شده است.