بیوگرافی و عکس های رضا رشیدپور

اطلاعیه

اس ام اس دلتنگی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت اس ام اس دلتنگی در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

بیوگرافی و عکس های رضا رشیدپور

در این مطلب برای شما عزیزان بیوگرافی و عکس های رضا رشیدپور را آماده کرده ایم که در ادامه میتوانید مشاهده نمایید.

بیوگرافی و عکس های رضا رشیدپور

بیوگرافی و عکس های رضا رشیدپور

رضا رشیدپور مجری، تهیه کننده و کارگردان ایرانی زاده ۱۹ مرداد سال ۱۳۵۷ در تبریز است. او هم اکنون مجری برنامه پربیننده حالا خورشید است که از شبکه سوم سیما پخش می شود.

بیوگرافی و عکس های رضا رشیدپور

اطلاعاتی از زندگی شخصی رضا رشیدپور

رضا رشیدپور در تاریخ ۱۹ مرداد سال ۱۳۵۷ به دنیا آمد و اصالتی آذربایجانی دارد.

او یک خواهر کوچک تر از خودش دارد که مهندس معمار می باشد. مادر وی خانه دار است و پدرش مهندس برق است و زمانی که برای جمع آوری تجهیزات لشکر عاشورا به دزفول رفته بود، حین انجام وظیفه قطع نخاع شد و در سال ۱۳۷۶ نیز شهید شد.

او در دوران مدرسه جزو بچه درس خون های کلاس بوده به طوری که دیپلم ریاضی فیزیک را با معدل عالی ۱۹/۸۶ گرفته است و در دو دانشگاه همزمان در دو رشته عمران و کارگردانی هم تحصیل کرده است.

بیوگرافی و عکس های رضا رشیدپور

رضا رشید پور در برنامه خندوانه

بیوگرافی و عکس های رضا رشیدپور

رضا رشیدپور و مهران مدیری

زندگی هنری رضا رشیدپور

رشیدپور به جز مجری گری به حرفه کاگردانی و ساخت و ساز ساختمان نیز مشغول است. او در فیلم هایی مانند بی پولی، سوپر استار، شیش و بش، در امتداد شهر و قاتل اهلی هم نقش آفرینی کرده است.

رضا رشیدپور در چند برنامه تلویزیونی در شبکه ۵ سیما هم مجری گری کرده است که بعضی از این برنامه بنا بر دلایلی توقیف شدند.

او مجری گری برنامه دید در شب را هم به عهده داشت که از طریق سایت آپارات پخش می شد. دید در شب، یک برنامه گفتگو محور بود که چهره های سرشناس در آن حاضر می شدند و با سوالات چالشی رضا رشیدپور روبرو می شدند.

افرادی مانند محمدجواد ظریف، اکبر عبدی، شیلا خداداد، امیر تتلو، حمید رسایی، شهرام جزایری، رضا کیانیان، مصطفی کواکبیان، حسین پاکدل، محمد صادق خرازی، سحر قریشی، بهاره افشاری، سیروان خسروی و … جزو مهمانان این برنامه بوده‌اند.

بیوگرافی و عکس های رضا رشیدپور

حضور رضا رشیدپور در صدا و سیما

او از ۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۸۷ در شبکه تهران برنامه ای به نام مثلث شیشه ای داشت که در ۳۵ قسمت پخش شد و ناگهان پخش آن متوقف شد، و گفته شد که دلیل توقف این برنامه نماد این برنامه بود. البته گفته شد که یک سری از صبحت های مهمانان برنامه که رشیدپور نمی توانست آنها را کنترل کد باعث توقف این برنامه از سوی صدا و سیما شد و در نهایت او از صدا و سیما حداحافظی کرد.

او در ۱۰ اردیبهشت سال ۹۳ دوباره وارد صدا و سیما شد و برنامه طنز عینک آفتابی را از شبکه نسیم آغاز کرد. حضور او باعث واکنش هایی شد. روزنامه کیهان در این مورد نوشت : برنامه «عینک آفتابی» که از هفته گذشته توسط یک مجری پرحاشیه روی آنتن شبکه نسیم رفته‌است، در حرکتی قابل تأمل و مغایر با عرف جامعه، به تبلیغ فرهنگ و منش میلیونرها همت کرده‌است! در پاییز سال ۹۳ هم تولید این برنامه متوقف شد.

از یک اردیبهشت سال ۱۳۹۵ رضا رشیدپور به طور رسمی وارد صدا و سیما شد و اجرای برنامه حالا خورشید را به عهده گرفت که از شبکه سوم سیما پخش می شود.

بیوگرافی و عکس های رضا رشیدپور

بی‌ هوش شدن رضا رشیدپور در برنامه زنده

رضا رشیدپور در ۶ بهمن سال ۱۳۹۵ هنگام اجرای برنامه زنده حالا خورشید به صورت ناگهانی بیهوش شد و بر زمین افتاد. او از ابتدای شروع این برنامه حال مساعدی نداشت و برای درمان به بیمارستان بقیه الله منتقل شد. به گفته پزشکان او دچار حمله عصبی حاصل از فعالیت کار شد. روابط عمومی برنامه حالا خورشید گفت : بیهوشی رشیدپور به دلیل افت فشار بوده‌است و اکنون او را به بیمارستان بقیةالله منتقل کرده‌ایم. او الان هوشیار است.

همین ماجرا باعث شد برنامه حالا خورشید از آن تاریخ تا تیر ۱۳۹۶ روی آنتن شبکه سه نباشد.

بیوگرافی و عکس های رضا رشیدپور

مجری گری برنامه سینمایی هفت

پس از حاشیه‌های بسیار بر سر انتخاب مجری برنامه هفترضا رشیدپور در طول جشنواره سی و ششمین جشنواره فیلم فجر مجری مهم‌ترین برنامه سینمایی کشور شد که هر شب به مدت ۱۰ شب از شبکه سوم سیما روی آنتن می‌رفت. این برنامه در روزهای ابتدایی با انتقاداتی روبرو بود اما در اواسط موج مثبت و حمایت منتقدان و نویسندگان مهم سینمایی را به همراه داشت.

بیوگرافی و عکس های رضا رشیدپور

رضا رشیدپور و رضا عطاران

فعالیت‌ های رضا رشیدپور

مجری گری رضا رشیدپور

مثلث | شب شیشه ای | عبور شیشه ای | مثلث شیشه ای | زنده رود | دید در شب | صفر صفر | حالا خورشید | هفت | صبح بخیر ایران
بازیگری رضا رشیدپور

سینما

بی پولی ۱۳۸۶ | سوپر استار ۱۳۸۸ | شش نفر زیر باران ۱۳۸۹ | شیش و بش ۱۳۹۰ | در امتداد شهر | شرف خانواده فاضل ۱۳۹۲ | قاتل اهلی

تلویزیون

مرد هزار چهره

کارگردانی

عینک آفتابی (شبکه نسیم)
دید در شب (برنامه اینترنتی)
حالا خورشید ۹۹

تهیه‌کننده

دید درشب
حالا خورشید

عکس های اینستاگرامی رضا رشیدپور

بیوگرافی و عکس های رضا رشیدپور

بیوگرافی و عکس های رضا رشیدپور

بیوگرافی و عکس های رضا رشیدپور

بیوگرافی و عکس های رضا رشیدپور

بیوگرافی و عکس های رضا رشیدپور

منبع: بیوگرافی و عکس های رضا رشیدپور

0 نظر تا کنون ارسال شده است.