ترک سیگار چه فوایدی برای سلامتی دارد ؟

اطلاعیه

اس ام اس دلتنگی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت اس ام اس دلتنگی در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

ترک سیگار چه فوایدی برای سلامتی دارد ؟

در این مطلب برای شما عزیزان فواید ترک سیگار برای سلامتی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که در ادامه میتوانید مشاهده نمایید.

ترک سیگار چه فوایدی برای سلامتی دارد ؟

در این مقاله ابتدا در مورد سلامتی و اهمیت آن و سپس ارتباط بین ترک سیگار و سلامتی و همچنین تاثیر زندگی سالم در قدرت باروری زنان می پردازیم

سلامتی یکی از ارکان خوشبختی ماست و یکی از بزرگترین نعمات الهیست که همواره باید شکر گذار آن باشیم. سلامتی ما در دو بعد روانی و جسمی قابل بررسی و اهمیت است.

برای اینکه از نظر علمی انسان سالمی باشیم بایستی یک سری از فاکتورهای روانی و جسمی را دارا باشیم.

اغلب ما بیماری ها و یا ضعف های بدنی و جسمی مان را خیلی سریع تشخیص داده و برای برطرف کردنشان فعال می شویم.شاید مهمترین دلیل آن این است که اختلالات جسمی بیشتر برای ما نمود پیدا می کند و برای ما خیلی دیر عادی شده و به آن خو می گیریم.

لذا واکنش های لازم را در نظرگرفته و درصدد رفع آن بر می آییم. اما آیا در زمینه اختلالات ذهنی مان نیز روال به همین شکل است ؟!

متاسفانه در بعد روانی انسان هرگز به هوشمندی و دقت بعد جسمانی عمل نمی کند. گویی اینگونه تصور می کند که همه چیزتحت کنترل است چون ذهن در اختیارش هست.

ما اینگونه تصور می کنیم که ذهنمان به مراقبت احتیاج ندارد و یا اینکه هر آنچه که وارد ذهنمان می شود اهمیت چندانی نداشته و پس از چندی بدون هیج تاثیری از دایره افکار و توجه ما خارج می شود.

این نقطه اشتباه اکثر افراد است. افراد زیادی در جهان به دلیل همین تصور و توهم از لحاظ ذهنی و احساسی چنان سقوطی کردند که تصورش هم برایشان سخت بود.

کمک به ترک سیگار به کمک ضمیر ناخودآگاه

همانطور که گفته شد افراد زیادی پس از مدتی داشتن افکار و احساسات منفی به مرور برای کسب آرامش و احساس خوب به سیگار احتیاج پیدا می کنند.

گویی بدون سیگار آن ها توانایی ادامه زندکی شان را ندارند.

برای رهایی از این اعتیاد و وابستگی علاوه بر تلاش خودآگاه ما به تلاش ناخودآگاه هم احتیاج داریم . یعنی ضمیر ناخودآگاه ما باید برای آرامش بدون نیاز به عوامل بیرونی برنامه ریزی شود تا ما بتوانیم به فرم مطلوب و سلامتی انسانی برسیم.

سابلیمیران به عنوان مرجع برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه از طریق پیام های پنهان برای کمک به این عزیزان سابلیمینالی را تولید کرده که می تواند به شکلی کاملا ناخودآگاه نسبت به مصرف سیگار و هرگونه دخانیات مقاومت روانی و تنفر ایجاد کرده و شرایط درونی فرد را برای داشتن آرامش کافی بدون نیاز به عوامل بیرونی فراهم می کند.

ترک سیگار چه فوایدی برای سلامتی دارد ؟

کسب سلامتی و تعادل بدنی به کمک ضمیر ناخودآگاه

بدن ما از مجموعه سیستم هایی تشکیل شده که همگی آن ها به هم مرتبط هستند و بر یکدیگر تاثیر گذارند.

به عنوان مثال سیستم گردش خون ما یا سیستم تنفسی ما همگی از هم تاثیر گرفته و بر هم تاثیر می گذارند.

هر چقدر این تعادل و هماهنگی با جدیت و عملکرد بهتری در بدن برقرار بماند ما همواره سالم تر خواهیم بود.

برای کمک به این تعادل وسلامتی بدنی سابلیمیران دست به کار شده و سابلیمینالی را تولید کرده که به کمک آن می توان به سلامتی و نشاط بدنی خود کمک بسیار زیادی کرد.

کمک به افزایش قدرت باروری زنان به کمک ضمیر ناخودآگاه

بارداری در زنان یکی از مراحل مهم زندگی و بسیار بسیار تاثیر گذار در خانواده است.

یک بارداری موفق می تواند تمام اعضای خانواده را نشاط و امید ببخشد و یک بارداری ناموفق که نتیجه اش فرزندانی است که به اشکال مختلف دچار اختلالات هستند می تواند مشکل عمده و پایداری را در خانواده ایجاد کند.

لذا رعایت نکات مهمی که باید زوجین در دوران بارداری زن رعایت کنند اهمیت بسیاری دارد.

سابلیمیران برای کمک به این افراد که نیاز به اطمینان بالایی در این زمینه دارند و به هر دلیل نسبت به این موضوع نگرانی هایی دارند سابلیمینالی را تولید کرده که موجب کمک به افزایش قدرت باروری زنان شده و سیستم های دخیل در بارداری آن ها را برای عملکرد بهتر و کامل تر برنامه ریزی می کند.

با استفاده از این سابلیمینال از بسیاری مشکلات و مسائلی که به دلیل ضعف قدرت باروری زن ممکن است برای جنین پیش آید به شکلی کاملا درونی و طبیعی مصون می شوید و می توانید با اطمینان بالایی نسبت به بارداری اقدام کنید.

منبع: ترک سیگار چه فوایدی برای سلامتی دارد ؟

0 نظر تا کنون ارسال شده است.