خواص و فواید شگفت انگیز پوست کیوی

اطلاعیه

اس ام اس دلتنگی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت اس ام اس دلتنگی در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

خواص و فواید شگفت انگیز پوست کیوی

در این مطلب برای شما عزیزان خواص و فواید شگفت انگیز پوست کیوی را آماده کرده ایم که در ادامه میتوانید مشاهده نمایید.

خواص و فواید شگفت انگیز پوست کیوی

خواص و فواید شگفت انگیز پوست کیوی

وقتی که کیوی می خرید و آن را به خانه می برد احتمالا قبل از خوردن، پوست آن را بطور کامل می کند ولی بعد از خواندن این بخش دیگر هرگز این کار را انجام نمی دهد.
اما چرا پوست کیوی پر خواص است؟ پوست کیوی چه خواصی دارد و چرا باید پوست کیوی را بخوریم؟

خواص و فواید شگفت انگیز پوست کیوی

کاهش وزن و تقویت دستگاه گوارش به دلیل فیبر بالا:

در پی تحقیقات معلمو شده است که پوست نازک و پرز دار کیوی برای خوردن مناسب است و هم دارای خواص ارزشمندی است، پوست کیوی کرکی و پرزدار است و خیلی جالب و اشتها برانگیز نیست، اما مهم این است که این پوست نازک درست مانند خوردن یک سیب، هنگامی که تصمیم می گیرید کل میوهرا بخورید، به مقدار سه برابر فیبر دریافت می کنید. در مقایسه با مصر، تنها گوشت میوه کیوی و همین خاصیت دلیلی است که برای استفاده از آن با حدف احساس یری و کمک به کاهش وزن و بهبود کارکرد دستگاه گوارش می توانید بهره بگیرید.

خواص و فواید شگفت انگیز پوست کیوی

خواص شگفت انگیز پوست کیوی

پوست کیوی پر از ویتامین C است که آنتی اکسیدانی قوی است و می تواند با بیماری های مبارزه بکند و باعث دیر پیر شدن شما شود، به جز اینکه استفاده کردن از آن به صورت موضعی و مالیدن بر روی پوست سبب زیبایی می شود، بلکه اسفاده خوراکی از آن هم مقدار زیادی آنتی اکسیدان به بدن شما می رساند و باعث کاهش سرعت پیری سلول های پست و بدن می شود.

ویتامین E پوست کیوی باعث پیشگیری از سرطان می شود

کیوی یکی از منابع ویتامین E است که باعث پیشگیری از سرطان می شود اما این مسئله مورد نظر ما نیست بلکه مهم این است که بخش زیادی از ویتامین E در پوست ان نهفته است، پس توصیه می کنیم پوست را خوب بشویید و ان را مصرف کنید.

خواص و فواید شگفت انگیز پوست کیوی

اطلاعاتی در مورد پوست کیوی

چه افرادی بهتر است کیوی و پوست کیوی نخورند؟

افرادی که با خوردن کیوی و یا پوست آن دچار مشکل می شوند بهتر است از خوردن این میوه اجتناب ککند. کیوی مقدار زیادی اگزالات دارد که این ماده طبیعی باعث تجمع و تمرکز زیاد مایعات در بدن می شود و باعث بروز بعضی از مشکلات می شود. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم کسانی که مشکلات کلیوی یا مرتبط با کیسه صفرا دارند این میوه را نخورند. خوردن این میه با پوست یا بدون پوست برای افرادی که مستعد سنگسازی در مجاری ادرار هستند توصیه نمی شود.

نحوه استفاده از کیوی

کیوی چه به تنهایی و چه در سالاد میوه، بسیار عالی است اما می توانید با دستورالعمل های جدید، دسر و خوراکی های دیگر با کیوی را هم امتحان کنید به این ترتیب شما می توانید انوا ویتامین، روی و منیزیم را از آن وارد بدن کنید.

منبع: خواص و فواید شگفت انگیز پوست کیوی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.